Jiří Svoboda - moderátor

Moderátor

moderátor firemní večírky, DJ na svatbu, moderátor plesy, moderátor společenské akce, moderátor vánoční večírky, moderátor tiskové konference.

Něco o mněMé zkušenostiFiremní akce/večírkyFotogalerieAudio ukázkyReferenceObjevilo se v tiskuOdkazy
www.vasmoderator.cz
RÁDIO BLANÍK
Ve všední dny moderuji na rádiu Blaník od 11 do 14 hod.

ČESKÁ TELEVIZE
Můžete mě vídat na programu ČT 24 při moderování zpravodajských pořadů této stanice.

Moderátor pro plesy, společenské večery, módní a divadelní přehlídky, zábavné show, tiskové konference, prezentační akce, školní a dětské akce, aukce, sportovní exhibice.

OBJEVILO SE V TISKU

Hejtmanský ples v Eurocentru

V sobotu 17. února 2007 jsme pořádali pro Liberecký kraj 3. hejtmanský ples v prostorách Eurocentra v Jablonci nad Nisou. Tento ples byl určen široké veřejnosti. Samozřejmě zde byli přítomni i zástupci Libereckého kraje, v čele s hejtmanem panem Petrem Skokanem. Celým večerem provázel moderátor Jiří Svoboda, kterému vypomáhala Monika Absolonová. Program byl velmi bohatý a tak si na své jistě přišli i naprosto žánrově odlišní hosté.

Máte rádi klasický plesový band? V tom případě jste mohli slyšet Big band Vladislava Brože. Máte rádi český pop a písničky z muzikálů. Tak právě Vám zpívala Monika Absolonová. Chodíte na operu? Není problém – na plese vystoupila mezzosopranistka Edita Adlerová. Fascinují Vás latinsko-americké rytmy? V sobotu jste je mohli poslouchat v podání kapely Caribe a okoukat v tanečních kreacích skupiny Rubéna Peguero. Líbí se Vám krásné šaty a modelky? Půlnoční překvapení bylo v duchu spodního prádla a extravagance v podání krásných modelek, ale i modelů agentury Reas Agency.

Smysl tohoto večera ale nebyl pouze v bohatém programu. Peníze ze vstupného a z prodeje čestných vstupenek byly předány Klubu Downova Syndromu v Jablonci nad Nisou, Dětskému domovu v Jablonci nad Nisou a paní Dobroslavě Kricklové – držitelce stříbrného ocenění Zlatého srdce, které uděluje Nadace Naše dítě. Každý, kdo se plesu zúčastnil, potěšil své oko, ucho a srdce. Což je jedinečná kombinace.

Liberecké noviny - 19. 2. 2007Svatební květinový den na Dobříši

Svatba patří mezi nejdůležitější dny v životě člověka a k ní neodmyslitelně patří i květiny. Není proto divu, že akce se svatební tematikou jsou ty nejvyhledávanější a nejnavštěvovanější z řad laické i odborné veřejnosti. Je to dáno také tím, že člověk neustále touží po změně, a to se týká nejen módy, účesů či líčení, ale i svatební floristiky. Pro letošní Svatební květinový den, který se uskutečnil 20. května, přizvala Martina Krátká k předvádění zkušené floristy, a to Jitku Klestilovou – Remarovou, Honzu Komzáka, Kateřinu Fischerovou a Jana Karneta. V dopoledních hodinách nejdříve v rámci semináře pro profesionální floristy předvedli ukázky zhotovení svatebních kytic, květinových šperků pro nevěsty, květinových přízdob vlasů, kytiček pro družičky a jiných dekorací. Nádvoří a interiéry zámku patřili laické veřejnosti, která se zde mohla seznámit s prostorovými dekoracemi či aranžmá svatebních tabulí. Nechyběla slavnostně nazdobená auta či svatební cukroví. Své produkty zde nabízela i celá řada firem, jejichž předmět podnikání souvisí právě se svatbou. Moderátor Jiří Svoboda spolu s Martinou Krátkou začali samotnou show. Její součástí bylo vystoupení tanečnic, ukázky svatebních účesů a líčení a vyvrcholením bylo korso modelek ve svatebních šatech s prezentací svatebních kytic a doplňků. Zájem diváků byl obrovský a celkově se akce zúčastnilo 1900 návštěvníků.

zdroj: www.zahradaweb.czObchodní akademie v Liberci slavila 145. výročí

Po slavnostním zahájení, při kterém byli odměněni tři členové sboru, kteří ve škole strávili nejvíce služebních let, byla promítnuta video prezentace školy z dílny studentů 4 A. Potom se tančilo, povídalo, soutěžilo. Slosování anketních lístků způsobilo radost několika přítomným absolventům, kteří vyhráli hodnotné ceny. Hlavní cena pro třídu s nejvyšším počtem účastníku potěšila studenty bývalé 4 B z roku 2006, získali totiž celých osm lahví šampaňského. Večer proběhl nejen ve znamení tance, ale hlavně ve znamení setkávání a vzpomínání. Setkali se tu bývalí žáci se svými bývalými pedagogy i s bývalými spolužáky. V průběhu plesu vystoupila taneční skupina TAKT, Taneční školy Koškovi a skupina ROYAL DANCERS. I mezi nimi bylo vidět studenty naší školy. Plesem provázel Jiří Svoboda moderátor Rádia Blaník. Ten je také jedním z těch, kdo si nesou životem vizitku s logem OA Liberec. Výčet významných absolventů, kterým škola dala kvalitní základ pro další studium i pro uplatnění v praxi, by byl velmi dlouhý – od Petra Kellnera přes ředitele bank a významných institucí a úspěšné podnikatele až po svědomité úředníky a zaměstnance – maturitní vysvědčení z liberecké obchodky má na trhu práce značku vysoké kvality. Z velké účasti absolventů na sobotních oslavách je zřejmé, že bývalí studenti za to mají svou Alma mater rádi a jsou na ni hrdí.

Zdroj: www.oalib.czPadl rekord v malování sluníček

Každá škola v Mostě se nemůže pochlubit tím, že na její půdu vstoupí redaktoři Rádia Blaník, ale 16.ZŠ tuto čest ve středu,21.11.07 měla. Zasloužili se o to především šikovní žáci, kteří se pod vedením paní učitelek a paní vychovatelek zúčastnili výtvarné soutěže na téma: Namaluj nové sluníčko pro Blaník. Úkolem bylo namalovat čímkoliv a na cokoliv obrázek sluníčka a zaslat jej na adresu Rádia Blaník, a tím se pokusit o rekord v namalování co největšího počtu sluníček v Čechách. Celkem jich dorazilo 25 tisíc, a rekord padl. Moderátor Jiří Svoboda oslovil v živém vysílání oslovil paní Renatu Bohatou, ale také dva žáky, Natálii Philips a Ondřeje Dobiáše, kteří do přímého vstupu vysílání Rádia Blaník popisovali, jak se jim výtvarničilo. A proč vlastně 16. ZŠ byla pro rozhovor vybrána? Naši žáci svým soutěživým duchem zaujali přední místo mezi školami v počtu zaslaných sluníček. Je tedy zřejmé, že na 16. škole rostou nejen výborní sportovci, ale také skvělí malíři, pod vedením svých šikovných kvalifikovaných a soutěživých pedagogů. Odměnou všech bude certifikát o účasti soutěže, malá odměna a celoroční kalendář s nejkrásnějšími výtvarnými pracemi. Děkujeme všem zúčastněným

Zdroj: ZŠ AlbrechtickáŘidiči ženou sypače tam, kde nejsou třeba

Řidiči z Benešovska se naučili popohánět silničáře přes regionální rádio. Často je ale klamou a nechají vyjet sypače tam, kde nejsou třeba. Silničáři si stěžují, že tak zbytečně přicházejí o čas a peníze. Rádio si podle nich také informace od řidičů neověřuje."Hlasy řidičů máme nahrané na záznamníku a jejich telefonní číslo se zjistit nedá," objasnil moderátor Jiří Svoboda.

Zdroj: www.idnes.czRána v českém éteru

Posloucháme ho skoro všichni – rádio! A víte, kdy si ho pouštíme nejčastěji? Ráno! Právě tato doba je pro česká rádia tou nejprestižnější. Průzkumy ukazují, že Češi poslouchají rozhlasové stanice nejvíce, když vstávají a míří do práce nebo do školy. Statisíce lidí, kteří je ladí čekají na předpověď počasí a dopravní zpravodajství. Dva prvky, které nejvíce táhnou! A samozřejmě nesmí chybět dobrá hudba.

• Radio Impuls 5.00 – 9.00 pořad: Halóóó, tady Impulsovi! moderuje: Honza Daněk a Jitka Vlková

• Evropa 2 6.00 – 9.00 pořad: Ranní show moderuje: Leoš Mareš a Patrik Hezucký

• Frekvence 1 5.00 – 9.00 pořad: Ráno Frekvence 1 moderuje: Tomáš Kraus

• ČRo 1 – Radiožurnál 5.00 – 9.00 pořad: Ranní radiožurnál moderuje: různá sestava moderátorů

• Radio Blaník 5.00 – 8.00 moderuje: Jiří Svoboda pořad: Dobré ráno Radia Blaník

Zdroj: www.ahaonline.czHrad Bezděz slaví 740 let od svého založení

Královský hrad Bezděz si v sobotu 14. srpna velkolepou oslavou připomene své významné existenční jubileum - 740 let tomu bude, kdy český král Přemysl Otakar II. podepsal zakládací listinu Bezdězu. Od 9 do 17 hodin bude v prostorách hradu připraven pestrý program - břišní tanečnice, šermířské souboje, odhalování osudu pomocí karet. Nebude chybět ani veselá pohádka pro děti v podání Divadla na dlani. Od 14.30 zazní v bezdězských zdech muzikál Cikáni jdou do nebe. Po 17. hodině se program přenese z hradu do podhradí, kde zase budou kralovat podmanivé melodie muzikálu Rebelové. Celodenním programem bude provázet rozhlasový moderátor Jiří Svoboda.

Zdroj: Zpravodaj města DoksyCopyright (c) 2006 - 2008 www.vasmoderator.cz - Design and code by stenley