Jiří Svoboda - moderátor

Moderátor a zkušenosti

moderátor firemní večírky, DJ na svatbu, moderátor plesy, moderátor společenské akce, moderátor vánoční večírky, moderátor tiskové konference.

Něco o mněMé zkušenostiFiremní akce/večírkyFotogalerieAudio ukázkyReferenceObjevilo se v tiskuOdkazy
www.vasmoderator.cz
RÁDIO BLANÍK
Ve všední dny moderuji na rádiu Blaník od 11 do 14 hod.

ČESKÁ TELEVIZE
Můžete mě vídat na programu ČT 24 při moderování zpravodajských pořadů této stanice.

Moderátor pro plesy, společenské večery, vánoční večírky, prezentační akce, školní a dětské akce, aukce, sportovní exhibice.

MÉ ZKUŠENOSTI MODERÁTORA

Má kariéra moderátora začala v libereckém rádiu Euro K, ve kterém jsem moderoval nejenom hitparády a pořady různých typů, ale stal jsem se i moderátorem ranního vysílání. Během svého působení v rádiu jsem pracoval i jako redaktor a moderátor liberecké kabelové televize Keli, později přejmenované na RTM.

Moderátor Jiří Svoboda ve studiu rádia Blaník V roce 2000 jsem začal pracovat v Českém rozhlasu, kde jsem působil jako redaktor a moderátor a současně jsem byl moderátor zpravodajství v regionální televizi Genus, která vysílá na frekvencích TV Prima.

Na podzim roku 2003 jsem přestoupil do rádia Jizera Mladá Boleslav. V této době jsem spolupracoval s PR agenturou, kde jsem mohl využít své dosavadní zkušenosti moderátora při práci s médii.

V září roku 2004 mě oslovilo rádio Blaník, kde jsem začal jako moderátor této stanice. V roce 2006 jsem převzal prestižní místo moderátora ranního vysílání rádia Blaník a jsem moc rád, že touto cestou mohu posluchačům zpříjemnit každé všední ráno, a to vždy od 5 do 8 hodin.

Kromě zkušeností z oblastí médií jsem měl možnost být moderátorem celé řady společenských akcí, plesů, tiskových konferencí, prezentací, veletrhů, vánočních, firemních večírků a jako DJ na svatbách. Některé z těchto akcí si můžete prohlédnout i v sekci FOTOGALERIE.

Copyright (c) 2006 - 2008 www.vasmoderator.cz - Design and code by stenley